Biuro rachunkowe Białystok

Księgowość Białystok to nasza specjalność.

Biuro rachunkowe Białystok - Jak wybrać?

Wybór Biura Rachunkowego to nie jest prosta decyzja. Każdy przedsiębiorca i firma staje przed takim wyborem na początku swojej drogi w świecie biznesu. Wybór ten jest istotny poniewaz od tego zalezy optymalizacja podatkowa oraz rentowność całego biznesu. Dobre biuro posiada kadre pracownicza, która składa sie z kilku specjalistów. Każdy specjalista powinien specjalizować się w innej dziedzinie finansów i rachunkowości. Optymalizacja podatkowa to tylko jedna rzecz, która jest bardzo istotna przy prowadzeniu firmy. Oprócz tego ważna jest rzetelność firmy oraz terminowość. Urząd skarbowy oraz ZUS bardzo pilnują terminów. Wysłanie dokumentów na czas to kluczowy element. Tak samo kluczowe jest sprawne kontaktowanie się z biurem rachunkowym. Przez cały dzień powinien być ktoś pod telefonem aby w razie pytań i nieścisłości mogli Ci odpowiedzieć i rozwiać Twoje wątpliwości.

Oferta na firmię w rozliczeniu typu ryczałt jest świetną propozycją. Jesteśmy w stanie dopasować firmę do potrzeb klientów. Nasze kadry posaidają dane klientów i ich potrzeb. Usługi księgowe takie jak prowadzenie ksiąg dla działalności gospodarczej są naszą specjalnością. Pomoc, którą oferujemy dla państwa firm jest niezbędna dla prawidłowego funkcjonowania działalności gospodarczej. Mogą państwo wybrać usługę z naszej oferty zgodnie z naszym pracownikiem kadr. Obsługa informacji podatkowych pracuje przez 7 dni w tygodniu. Zapraszamy do odwiedzenia zakładki kontakt. Zadowolenie klienta i naszych księgowych jest najwazniejsze. Prowadzenie ksiąg jest żmudnym procesem zwłaszcza jeśli mówimy o działalności gospodarczej na ul.hetmańska. Obsługa działa na najwyższym poziomie dlatego zapraszamy do kontaktu przez e-mail. Białystok biuro rachunkowe pomoże jeśli myslisz, aby założyć działalność gospodarczą. Prędzej czy później będziesz szukał usług księgowych i trafisz na nasze biuro. Dobre biuro to podstawa. Całodobowa pomoc, nielimitowane usługi. Sprawy księgowe dla firm rachunkowych są zwykle problematyczne. Własna działalność i księgowość ida ze sobą w parze. Obsługa dokumentacji oraz klientów prowadząc działalność to konieczność. W pracy będziesz potrzebował wielu informacji. My oferujemy księgowosć dla osób związanych z przedsiębiorczością. Rozliczenia podatku to wazny moment dla każdej firmy. Doradca pozwala na sprawną obsługe dokumentów. Dane są zawsze bezpieczny tak jak i ty podczas kontroli.

Wystawianie faktur powinno leżeć po twojej stronie. Firma należy do Ciebie i ostatecznie to Ty zarządzasz finansami spółki. Oczywiście możesz korzystać z doradcy finansowego, ale to Tobie powinno zależeć najbardziej na dobrych wynikach finansowych, które potem przedstawisz w raportach rozliczeniowych. Prowadź we własnym zakresie tabele w których umieścisz wszystkie swoje koszta, zyski, przychody oraz dochody. Poproś księgowego żeby nauczył Cię jak wystawiać faktury w określonej sytuacji. To pozwoli na obniżenie kosztów prowadzenia księgowości, bo jedno z zadań będziesz wykonywał sam. O cenie i kosztach tej usługi zdecydujesz również fakt czy jesteś czynnym podatnikiem VAT. Bycie podatnikiem VAT wiąże się z koniecznością wysyłania dodatkowych formularzy oraz dokumentów do urzędu skarbowego. Dodatkowo istnieje podwyższona szansa na kontrolę ze strony US. Wszelkie dokumenty warto trzymać na miejscu w siedzibie firmy tak, aby podczas niezapowiedzianej kontroli wszystko poszło sprawnie. Biuro Rachunkowe to nasza propozycja, która jest jedną z najatrakcyjniejszych na rynku w województwie Podlaskim. Firma zlokalizowana jest w Białymstoku, ale nie ograniczamy się do samego miasta czy też jednej dzielnicy
 Pełna lista dzielnic i osiedli, które obsługujemy to :

 • Centrum
 • Białostoczek
 • Sienkiewicza
 • Bojary
 • Piaski
 • Przydworcowe
 • Młodych
 • Antoniuk
 • Jaroszówka
 • Wygoda
 • Piasta I
 • Piasta II
 • Skorupy
 • Mickiewicza
 • Dojlidy
 • Bema
 • Kawaleryjskie
 • Nowe Miasto
 • Zielone Wzgórza
 • Starosielce
 • Słoneczny Stok
 • Leśna Dolina
 • Wysoki Stoczek
 • Dziesięciny I
 • Dziesięciny II
 • Bacieczki
 • Zawady
 • Dojlidy Górne
Dodatkowo lista miast, z których najczęściej pozyskujemy klientów to:
 1. Wasilków
 2. Choroszcz
 3. Tykocin
 4. Michałowo

Księgowa Białystok czy Księgowa Podlaskie? Różnice

Aktualnie wybór biur rachunkowych na rynku jest całkiem spory. Problemem są tylko niektóre miasta i regiony Polski takie jak woj. Podlaskie, poniewaz tutaj wszystko jest zlokalizowane wokół Białegostoku. Oprócz tego miasta to w okolicy nie ma praktycznie żadnej większej miejscowości. Są tam jedynie małe wsie w których nie ma żadnych poważnych biznesów w związku z tym wszyscy są skazani na korzystanie z usług stolicy wojewódzkiej. Księgowym nie może być każdy, bo trzeba ukończyć odpowiednie studia i zdać egzaminy. Od każdej osoby, która ukończyła rachunkowość i finanse możesz wymagać okazania certyfikatu. Zalecamy to robić przed podjęciem współpracy, ponieważ zdarzają się takie biura, które wykonują zlecenie bez wymaganych dokumentów. Państwa biura oraz klienta wymagają pracy, a obsługa działalności w naszym zakresie jest pełna. To pozwala na obsłuigę plików - spradź.

Nikt tego nie kontroluje dlatego dochodzi do nadużyć. Rozliczenie takich podatków jak VAT, PIT oraz CIT to nic przyjemnego dla przedsiębiorcy. Ten czas lepiej spożytkować na innych zadaniach, które pozwolą Ci zarobić dodatkową gotówkę. Prawidłowe rozliczenie twoich dochodów pozwoli Ci na spokojny sen. Nie będziesz musiał martwić się wezwaniami oraz pismami do urzędów takich jak urząd skarbowy. Oprócz standardowych usług jak rozliczanie podatków biura rachunkowe obsługują księgi handlowe oraz księgi przychodów i rozchodów. To pierwsze dotyczy spółek i związane jest z prawem handlowym. Jak łatwo można się domyślić tutaj już trzeba znać prawo podatkowe żeby móc prawidłowo obsługiwać tego typu dokumenty. Posiedzenia członków i współpracowników wraz z prezesem firmy muszą zawsze kończyć się sporządzeniem protokołu. Co kwartał trzeba uzupełnić raport finansowy. To wszystko potwierdza nasze słowa, że biuro Białystok jest potrzebne każdej firmie. Działalnosć gospodarczą cechuje to, że wymaga usług księgowych, a usługi księgowe to np. rozliczenia przychodów i rozchodów. Nasze usługi księgowe są dla państwa biura w celu podania informacji podatkowych dotyczących księgowości. Mamy duże doświadczenie dotyczące obsługi siebie i jest ono w oparciu o obsługę przeglądarki. Pani kamińska to specjalista obsługi plików klienta.

Starszy Księgowy

Tomasz Kralski

Tomasz to nasz księgowy z wieloletnim doświadczeniem. Specjalizuje się w optymalizacji podatkowej i prawie podatkowym.

Młodsza księgowa

Barbara Wanczura

Barbara to nasza młodsza księgowa, która mimo iż dopiero zaczyna przygode z finansami posiada dużą wiedze, która pozyskała na szkoleniach z rachunkowości.

http://ksiegowoscbialystok.pl/

Generała Józefa Hallera 14C

Białystok 15-814

Biuro rachunkowe Białystok 2019